Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Студентски град
490 €
958.36 лв.

(7.54 €, 14.75 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:00 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 45 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
3-ти от 7
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Агенция Артемис предлага под наем двустаен апартамент непосредствено зад Фантастико.
Разпределение - дневна с кухненски бокс, спалня , тераса и баня с тоалетна.
Сградата е поддържана и разполага с два асансьора.
Изложение - югоизток.
Отопление и топла вода - ТЕЦ.
За огледи и повече информация - 0883 382777
За контакт:
0883382777
Агенция:
АРТЕМИС
0883999300
АРТЕМИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
artemis.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Бул.Витоша 89а
http://www.artemisrestate.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Студентски град
Обява: 2c177935041636712

490 €
958.36 лв.
История на цената
(7.54 €, 14.75 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Студентски град

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност